ایران و آذربایجان در بستر تاریخ و زبان

IranAndAzerbaijan

‬ این کتاب مجموعه ای از مقاله هائی است که بین سال های 2010 و 2015 نوشته شده اند و همگى به نوعی مربوط به موضوع هویت و مناسبات قومی از نگاه تاریخ، زبان و جنبه های سیاسی این موضوع هستند. در این رهگذر جغرافیای اصلی مورد نظر این بحث در درجه نخست ایران و از جمله آذربایجان در مناسبات و همسایگی با مناطق و کشورهای دور و نزدیک مانند قفقاز، آسیای صغیر و آسیای میانه است.

H&SMedia

نویسنده: عباس جوادی

ناشر: اچ اند اس

موضوع: تاریخ و زبان

فرمت: الکترونیک, پرینت

زبان: فارسی

شایک: 9781780835365

تاریخ انتشار: 10/4/2016

تعداد صفحات: 442
کتاب چاپی: 30 دلار

در خارج از كشور:

فروشگاه‌های آمازون : امریکا :: کانادا :: بریتانیا :: فرانسه :: آلمان :: ایتالیا :: اسپانیا :: هند :: ژاپن ::
و فروشگاه‌های: کریت‌اسپیس :: ماشین چاپ اسپرسو :: بارنز اند نوبل :: اِی‌بی‌ای :: آلیبریس :: بوک دیپازیتوری :: پاول :: وُردِری :: کینوکونیا،‌استرالیا :: کینوکونیا ، مالزی :: کینوکونیا، تایلند :: کینوکونیا، تایوان :: دی‌ای‌اَی، ایتالیا و اسپانیا :: بوکاس، سوئد.

در صورت عدم دسترسی به فروشگاه‌های فوق می‌توانید از طریق پی‌پل برای خرید نسخه چاپی اقدام کنید.
متوسط زمان ارسال سفارش با توجه به آدرس شما بین یک تا چهارهفته خواهد بود.

کتاب الکترونیک: 15 دلار

گوگل پلی :: کتاب گوگل :: در صورت عدم دسترسی به فروشگاه گوگل‌پلی می‌توانید از طریق پی‌پل برای خرید نسخه الکترونیک اقدام کنید.

در ايران:

برای خرید نسخه الکترونیک محافظت شده این کتاب در ایران مبلغ ۱۵٫۰۰۰ تومان به یک موسسه خیریه پرداخت و کپی فیش واریز را به ایمیل ناشر ارسال کنید.

ketab@hands.media

برای مطالعه آنلاین کتاب در «گوگل ریدر» به این لینک  مراجعه کنید.

همچنین: سه فصل نخستین این کتاب (شامل بیش از 200 صفحه از کتاب) را می توانید آزادانه در این لینک به صورت پی دی اف بخوانید و یا دانلود کنید.دسته‌ها:رنگارنگ